I apasionuar pas motorave sportivë, ky është 40 vjeçari që humbi jetën pasi u përplas me betonieren në Tiranë

Personi që shihni në foto është 40-vjeçari Erald Totilla i cili humbi jetën në aksidentin tragjik pasditen e kësaj të shtune në afërsi të tegut.

40-vjeçari teksa po drejtonte motorin e tij goditi pas betonieren që drejtohej nga Astrit Halilaj, 41 vjeç.

Totilla u dërgua në spital për të marrë trajtim mjekësor por nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të rënda dhe ndërroi jetë pasi kishte pësuar fraktura dhe kishte hemorragji. Ai ishte i apasionuar pas motorave sportivë dhe garave.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej