I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, kryeministri Edi Rama mbërrin në sheshin Skënderbej! I bashkohet ministrave në koncert

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në sheshin Skënderbej i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama.

Ai i është bashkuar ministrave socialistë të cilët janë pozicionuar në një pjesë të sheshit, duke ndjekur nga afër koncertin e organizuar me rastin e 100-vjetorit të marrëdhënieve me Shqipërisë dhe SHBA.

Rama ka takuar disa nga ministrat dhe është vendosur në krah të tyre për të ndjekur performancat e artistëve.

rama7rama8rama6rama4rama5rama3rama2ram10fd8e7e4-51d2-4f2c-bfd1-6c49b337462c

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej