“Ia bëj unë kafen Kiarës”, Shpati kërkon që t’i afrohet moderatores, ja si reagon Luizi

Luizi, ashtu si çdo mëngjes i ka përgatitur sot kafen Kiarës. Teksa moderatorja është ngritur nga krevati, ai ishte duke ngrënë mëngjes dhe sapo pa Kiarën tha:

“Erdhi gruaja, duhet me i bërë kafen” dhe u ngrit nga vendi.

Në këtë moment ka ndërhyrë banori i ri, Shpati i cili i tha Luizit: “Ja kisha bërë edhe unë’”, ndërsa këngëtari iu përgjigj direkt: “Vetëm prej duarve të mia dhe të Beatit e pi”.

Më pas Shpati sqaroi se e tha këtë që Luizi të mos çohej, por të vazhdonte të hante bukë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej