‘Ikim bashkë me gomone në Londër o gjigant’, ndjekësi tall Berishën në Facebook

Pas shpalljes non grata Edhe nga Britania e Madhe komentuesit kanë vërshuar me komente dhe për  Berishën, teksa e ndiqnin live në Facebook.

Pikat është njëri prej tyre i cili i thotë: “Mos ta nin fare o gjigant, ka kamion e gomone, shkojmë bashkë në Londër’.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej