Ilir Meta shkon në SPAK, nuk dihen arsyet

Ilir Meta, ish-president Republike dhe kryetar i PL ka hyrë në zyrat e SPAK.

Nuk dihet pse është paraqitur.

(lajmi në vijim)

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej