Italianët në ndjekje të një skafi në Vlorë, dyshohet se transporton drogë

Operacion i Guardia di Finanza në brigjet e Vlorës.

Prej 60 minutash, janë vënë në ndjekje të një mjeti në afërsi të grykëderdhjes së Vjosës, që dyshohet se transportonte lëndë narkotike. Operacioni po ndiqet nga ajri dhe nga deti. Kanë kërkuar bashkëpunimin e policisë shqiptare. /A2

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej