Ja kush është pronari i Range Roverit me të cilin Meta-Kryemadhi udhëtuan për në hotelin luksoz në Greqi

Gazetari Adriatik Doçi ka publikuar një foto të Monika Kryemadhit, duke kaluar në Kakavijë, ditën e shtunë, ora 8:00, për të kaluar pushimet në resortin luksoz Elivi Hotel, në Skiathos të Greqisë, aty ku ishte edhe Ilir Meta.

Çmimi mesatar i një dhome në këtë resort është 630 euro.

Monika ka udhëtuar për Greqi me këtë makinë Land Rover sport, e cila është në pronësi të kompanisë Mektrin Motors, me pronar Edmond Shahini, i cili ka marrë edhe 15 tendera publikë.

Ndërkaq, pas lajmit të publikuar në gazetën TemA për pushimet luksoze ne ishullin grek, çifti ndërpreu pushimet dhe u kthyen urgjent në atdhe.

Hoteli luksoz në Skiathos, Greqi i ndërtuar në formën e vilave ka cmimet më të shtrenjta në zonë, ku çmimi mesatar i një dhome është 630 euro.

Një punonjës i hotelit i konfirmoi gazetës Tema praninë e Metës në hotel. Meta ishte në shoqërinë e familjes së tij.

Pas lajmit, Meta dhe Monika kanë ardhur mbrëmjen e së djelës në Sarandë. Çifti postoi foto nga Saranda.

Meta dhe Monika janë nën hetim nga SPAK-u për pastrim parash.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej