Ja lista e kandidatëve të Berishës për Këshillin Bashkiak të Shkodrës

Koalicioni i kryesuar nga Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë depozituar në KQZ listën me emrat për garën për këshillin bashkiak të Shkodrës.

Lista:
1. Florian Bjanku
2. Izmira Ulqinaku
3. Joniz Osmanagaj
4. Irena Shala
5. Artan Haxhi
6. Elmira Ndrevashaj
7. Gjenarin Kapcari
8. Irma Kopliku
9. Elis Doçi
10. Valjeta Bajraktari
11. Ardit Behri
12. Eliona Shkrela
13. Aleksandër Pashuku
14. Nadire Shabaj
15. Gezim Alibali
16. Blerina Kraja
17. Nikollë Marku
18. Valentina Pjetri
19. Vinçenc Marku
20. Jesmina Pikalaci
21. Agustin Vuksani
22. Mariela Çekini
23. Ergi Burgija
24. Ana Mila
25. Gledis Deda
26. Irenë Gjoni
27. Orjon Lukaj
28. Leona Qokthi
29. Fatmir Meti
30. Majlinda Sekja
31. Dritan Qafarena
32. Elidona Hoxha
33. Orald Mema
34. Ingrid Tafili
35. Fatjon Mani
36. Mirela Curri
37. Ardit Rrashi
38. Nevila Hamja
39. Orges Dema
40. Flutura Shima
41. Orhan Plaku
42. Seda Çano
43. Izmir Aleti
44. Esmeralda Zeneli
45. Ardit Çobaj
46. Seida Elezi
47. Jaser Sokoli
48. Nevila Ivziku
49. Aurel Lazri
50. Etjela Tusha
51. Rubin Dashi
52. Amela Nikshiqi

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej