Joe Biden rezulton pozitiv me koronavirus, ja si është gjendja shëndetësore e presidentit të SHBA-ve

Presidenti amerikan, Joe Biden ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas Shtëpisë së Bardhë, ai ka “simptoma shumë të lehta” të koronavirusit.

Presidenti 79-vjeçar, i cili është plotësisht i vaksinuar dhe ka marrë dy herë injeksione përforcuese, do të izolohet në Shtëpinë e Bardhë dhe do të vazhdojë të kryejë të gjitha detyrat e tij, thuhet në deklaratë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej