“Ju jeni të gjithë zvarranikë”, ofendime mes Luizit dhe Kristit: Ti je kokrra e m*tit

Debatet në shtëpinë e madhe të Big Brother VIP duket se nuk kanë të ndalur mes banorëve, ku nuk mungojnë as ofendimet.

Ditët e fundit Kristi ka pasur debate të forta me Lorenc Hasramën si dhe Qetsorin dhe duket se këtë inat dhe mërzi e ka shprehur me të gjithë banorët duke i quajtur “zvarranikë”.

Mirëpo këtij epiteti të përdorur nga Kristi i është përgjigjur Luizi. Siç kemi parë shpesh banorët një ofendimi i kundërpërgjigjen me një fjalë ofenduese me të rëndë.

Pjesë nga biseda:

Kristi: E di si më dukeni ju mua?

Lorenc: Hë fol

Kristi: Ju më dukeni të gjithë si zvarranikë

Luizi: Po ti e di ça je ti?

Kristi: Jo nuk e di

Luizi: Ti je kokrra e mu*it

Kristi: Si the?

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej