“Kam qenë promotori i tij”/ Bledi Mande habit me deklaratën: Ja çfarë i kam thënë Luizit kur isha brenda shtëpisë së BBV

Gazetari i njohur, Bledi Mane, ka dhënë një intervistë për emisionin “Shqipëria Live”, ku është shprehur se është mik me 36 banorët që kanë qenë pjesë e “Big Brother VIP”.

Gjithashtu ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri shtoi se ka qenë ‘i vetmi lojtar që ka nxitur banorët e tjerë’.

Nga ana tjetër, Bledi është pyetur edhe në lidhje me Kiara Titon dhe ai u shpreh:

“Kiara mbetet ajo që kam njohur gjithmonë”.

Ndërsa për Luiz Ejllin, gazetari u shpreh se ai ka qenë promotori i tij. “I kam thënë të shkruaj kenë. I kam thënë Luizit bëhu si Niko Peleshi për Shkodrën, që e promovon”, përfundoi Bledi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej