Kaos në Kuvend| Opozita përplaset me Gardën, mazhoranca vijon me rendin e ditës

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka kërkuar që të vijohet me votimin e projektligjeve të rendit të ditës, pas refuzimit të PD për interpelancë me Spiropalit në vend të Ramës.

Pas votimit të propozimi të Ballës, ministrat kanë vijuar të shpalosin projektligjet e rendit të ditës mes britmave të deputetëve të opozitës dhe zhurmave të bilbilave e që dëgjoheshin herë pas herë

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej