KAS rrëzon kërkesën e Berishës për t’u regjistruar në zgjedhjet në Kukës

KAS rrëzon kërkesën e Grupit të Rithemelimit për të regjistruar PD-në e drejtuar nga Sali Berisha, në zgjedhjet që do të mbahen në Kukës me 24 shtator.

KAS lë në fuqi vendimin e kryekomisionerit Celibashi, i cili njohu dhe regjistroi PD-në e drejtuar nga Lulzim Basha.

Zgjedhjet në Kukës mbahen pas dorëheqjes së Safet Gjicit, pas publikimit të video-skandalit në zyrën e Bashkisë, ku shfaqej duke kryer marrëdhenie seksuale me Alma Kaçin.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej