Katër të arrestuar, qarkullonin të armatosur me një makinë në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona të cilët qarkullonin të armatosur me një makinë në Tiranë.

Të arrestuarit janë shtetasit me iniciale A. V., 35 vjeç, A. V., 42 vjeç, F. Rr., 35 vjeç, dhe B. Gj., 22 vjeç, të katër banues në Durrës.

Atyre iu jaë gjetur dy pistoleta, një shpatë si dhe një shumë parash prej 3600 euro.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej