Këmbimi valutor për datën 23 Gusht/ Dollari barazohet me euron. Ja me sa shiten dhe blihen. Çfarë po ndodh me monedhat e tjera

Dollari amerikan është blerë këtë të hënë me 116.7 lekë dhe është shitur me 118.2 lekë sipas kursit të këmbimit.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.4 lekë, duke treguar qëndrueshmëri në krahasim me një ditë më parë. Paundi britanik sot blihet me 137 lekë dhe shitet me 138.7 lekë.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej