Këmbimi valutor! Zbuloni me sa blihen e shiten dollari dhe euro sot

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 99.2 lekë dhe shitet me 101 lekë.

Monedha evropiane euro blihet me 107.2 lekë dhe shitet me 108.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 111.5 lekë dhe shitet me 113 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 124.3 lekë dhe do shitet me 126.2 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro sot

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej