Kjo nuk pritej/ Plas keq sherri mes Luizit dhe Maestros: Nga sot me mua s’ke as mirëmëngjesi

Marrëdhënia midis Luizit dhe Armaldos brenda shtëpisë së Big Brother VIP duket se ka ndryshuar.

Ata u shfaqën si miq të mirë, por kohët e fundit kanë pasur disa përplasje të forta me njëri-tjetrin.  Edhe ditën e sotme kanë pasur një debat të fortë, ndërsa Luizi i tha se tashmë nga ai do ketë vetëm mirëmëngjesi dhe mirëmbrëma.

Teksa i kërkoi falje për çdo epitet që i ka thënë më parë, këngatari i tha se tashmë nuk do ketë më miqësi mes tyre por as edhe komunikimi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej