KQZ jep lajmin e keq për opozitën dhe të mirë për pushtetin

KQZ:Pjesmarrja ne votime deri ne keto momente eshte 8.08% ne rang vendi. Krahasuar me te njejtin orar ne zgjedhjet e vitit 2021 pjesmarrja ka qene 16.6 % , çka deri tani tregon nje numer te pergjysmuar shqiptaresh qe i drejtohen kutive te votimit.

Kujtojme se pjesemarrja e ulet favorizon zakonisht partine ne pushtet.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej