Krimi në Shkodër, djali telefonon policinë: Më kanë vrarë babain

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë në Shkodër ku mbeti i vrarë me armë zjarri në lokalin e tij një i moshuar i identifikuar si Lulash Qepuri.

Burime bëjnë me dije se një person ka telefonuar blutë e Shkodrës duke iu thënë se i kanë vrarë të atin.

Shkaqet dhe rrethanat e krimit janë ende të paqarta ndërsa mësohet se kanë nisur hetimet.

Të njëjtat burime raportojnë se blutë e qytetit kanë ngritur pika kontrolli për të kapur autorin.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej