Kryhet me sukses ndërhyrja delikate nga mjekët Ortoped në spitalin e Shkodrës

Ndërhyjet delikate ortopedike janë një histori suksesi në Spitalin Rajonal Shkodër, ku falë investimit në infrastrukturë e pajisje si dhe talentit të mjekëve tanë, po realizohen ndërhyrje të cilat nuk kryheshin më parë.

Punë e mirë e dr. Ylber Zamaj, mjek kirurg ortoped, dr. Luan Bajri , mjek reanimator dhe stafit infermieror Arjola Kullolli, Edona Kraja, Besmira Begaj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej