Kujdes! Po vjen acari, zonat ku do të bjerë borë ditën e diel

Dita e diel do të sjellë ulje drastike të temperaturave ku në disa zona pritet të arrijnë deri në -1 gradë celsius sa i përket vlerave minimale.

Dita e nesërme pritet të sjellë rrebeshe shiu dhe reshje dëbore në të gjithë territorin. Parashikohet që verilindja dhe juglindja të kenë intensitet të lartë të reshjeve të dëborës, ndërsa pjesa tjetër e territorit do të jetë nën “pushtetin” e shiut.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej