Kujtoi se ishte parkim, një person thyen traun e Parlamentit dhe hyn në oborr me makinë

Një shtetas ende i paidentifikuar, ka dashur të parkojë makinën brenda oborrit të Parlamentit.

Burime bëjnë me dije se personi në fjalë ka kujtuar se oborri i Parlamentit shërben si parkim.

Ai ka futur makinën duke dëmtuar traun.Dyshohet se shoferi i makinës  kurohet me ilaçe depresioni.

Personi është shoqëruar në komisariatin e policisë nr.1 për veprime të mëtejshme.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej