Kush do vritej? Mbante dy armë në makinë, arrestohet i riu në Shkodër. Policia zbardh detajet

Një 19-vjeçar është arrestuar në Shkodër, pasi është kapur me 2 armë zjarri dhe municione luftarakë në makinë.Policia arrestoi në flagrancë drejtuesin e automjetit, shtetasin D. Sh., 19 vjeç, banues në fshatin Trush, Shkodër.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej