Kush është Fiorela Benjamin Gjonaj, prostituta që Bajrajt na e kanë vënë roje

Po investohen fuqishëm zorraxhinjtë Bajraj kundra ShkodraNews, por ne e mbajmë fjalën miq, rreth orës 08.30 çdo ditë tek Kinema Millenium! Nëse nuk na besoni pyesni kamarierin e pasdites se ai ka goxha informacion, edhe me sa sheqera e pimë kafen e di. Nuk e dimë a po na kupton qartë Gazidede se që na ndjek portalin e dimë, je dhe lexues i rregullt.

Një nga investimet fillestare (por jo vetëm, flasim në vijim) e Bajrave është prostituta Fiorela Gjonaj dhe babai i saj Benjamin Gjonaj, spiun i Bajrajve por jo vetëm i atyre, i cili sot e konfirmoi praninë tonë sot.

Fiorela e cila e kamufluar nën nje buzëqeshje engjëllore ka vite që është në shërbim të Bajrajve. Dokumenti më poshtë tregon se si gjyqtari Sokol Shehu i liroi thuajse të gjithë Bajrajt por Fiorelës “ja nguli pak” shtizën e ligjit.

Lidhur me gjyqtarët e korruptuar do flasim në vijim, për momentin po ndalemi tek Fiorela. Mos mendoni se është një femër qyqare e po i bimë në qafë miq. Një nga punët e zeza të shumta të saj është dhe përdorja për vjedhje e grabitje banesash ndaj doktorave të korruptuar. Po po të panderuar doktorë të korruptuar që keni lekë cash në shtëpi, bëni kujdes.

E punësuar nga Bajrajt, punonjësja e Spitalit Shkodër Fiorela i kopjon çelsat e shtëpive në çantë doktoreshave gjatë punës së tyre dhe duke i vendosur roje nga ushtarët e Bajrave i futen në shtëpi, kur nuk është askush e i marrin leket cash e bizhuteritë. Sigurisht doktorët e korruptuar nuk janë aq idiotë sa të bëjnë denoncim në polici.

Nëse nuk na besoni ne, pyesni doktoreshën Sabahet Kraja (Staka) se si i janë futur në shtëpi dhe i kanë marrë 3 milionë lekë e disa bizhuteri. Pyeteni edhe sa është gëzuar që 2 batanije më poshtë ka patur dhe 120 mijë euro cash në prerje 500 e hajdutët debila nuk i kanë gjetur.

Lidhur me Benjamin Gjonaj i themi që të mos lodhet kot se ne aty do jemi çdo ditë, por bën më mirë të ruajë Gjystinen se tek parukeri SOFIEN bëhen disa punë të pista nga dera e pasme që lidhet me pallatin mbrapa.

Gjithashtu edhe Dorit, motrës së korruptuar të Benjanimit, punonjëse e ASHK i themi të mos kërkojë kot në sistem për prona, se ne nuk kemi prona. Kemi vetëm guxim./ShkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej