Kush mendon që fshatari pijanec Adriatik Doçi vë gjoba e vraftë Zoti

Para disa kohëve të nderuar miq, disa video u shpërndanë shpejt në rrjet videot kur Adriatik Xhek Doçi vendoste gjoba(HAHAHA)

Miq ua shpejgojmë ne çfarë ka ndodhur. I instruktuar si të flasë me një femër me tatuazhe drogaxhije, Adriatiku u regjistrua siç janë regjistruar sa e sa gjykatës, e prokuror, e policë, e zyrtare etj etj etj. Video u shpërnda tek gjoja kundërshtari i tij Elvi Fundo. GJithçka ishte një shfaqje miq po a e dini cili ishte qëllimi? Publikimi i tarifave miq dhe ndjesia e të qënit superior ndaj tjerëve, duke vepruar haptazi por pa kuptuar asgjë askush.(pothuajse)

VIjon është një shprehje që përdorin gjobaxhinjtë miq. Edhe ky lajm vijon miq, na ndiqni se do ju themi si është paguar nga Amerikanët fshatari Adriatik Doçi.

Tani na falni pak se na duhet të ikim në varrim. Miq i paska vdekur nëna Gjergjit. E paska publikuar dhe në facebook. Sapo na njoftoi miq. Kush e di ku bëhet varrimi i nënës së Gjergj Zefit të na dergoje foto në whatsapp në numrat tanë.

Në të kundërt +355 68 20 13 440 e ka numrin Gjergj Zefi, shajeni atë grua karakurvë që ka ba një djalë kollarexhi që i sherben ministrit të qimë në bythë nga Safet Bajri./SHkodraNews

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej