Kuvendi “zien” nga debati, Monika Kryemadhi ‘shijon’ dasmën Luiz-Kiara

Debate, akuza dhe tone të ashpra, ndërsa kryefjalë ishte çështja ‘McGonigal’. E tillë ishte seanca e sotme plenare, ku në gati 2 orë e gjysmë deputetë të opozitës u përplasën me qeverinë ‘Rama’.

Por nga ana tjetër duket se deputetja e PL-së, Monika Kryemadhi ka qenë e papërgatitur për t’u përballur me debatet në Kuvend dhe ka vendosur të qëndrojë në karrigen e saj duke bërë scroll në Instagram dhe duke parë dasmën e dy banorëve të ashtuquajturës “Big Brother VIP”.

E pyetur nga gazetarët se përse ishte pasive në seancë, ajo tha se këtë herë ishte si vëzhguese.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej