Loja në Big Brother Vip i shkakon Kiarës mërzitje, Luizi heq qëllimisht litarin: Nuk u mor vesh na do apo jo publiku, reago mos rri si pulë

Në Big Brother Vip është organizuar sërish loja me litar, rregulli i së cilës është që kush heq litarin humbet imunitetitn. Kiara është mërzitur përsëri me Luizin, pasi ai e shkëputi litarin qëllimisht për të rrezikuar lojën e saj , pasi ai e shkëputi litarin qëllimisht për të rrezikuar lojën e saj.

Luizi i tha Kiarës që ai ka nevojë të kuptojë, nëse publiku dëshiron që ata të dy të qëndrojnë ende në shtëpi, apo nëse duan që njëri prej tyre të dalë jashtë. Për këtë, ai vendosi të bëjë një “test” duke shkëputur litarin.   Luizi i tha Kiarës se ajo po qëndron si “pulë”. Kiara u mërzit nga ky koment dhe tha se ajo do qëndrojë si t’i dojë qejfi i saj. Kjo e fundit tha se Luizi po rrezikon lojën e saj, duke hequr rripin.

Luizi u shpreh se Kiara nuk “zë” mend dhe në “Prime” e kupton lojën e tij dhe më pas kërkon falje.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej