Luizi dhe Kiara së shpejti prindër? Ish-banori i “BBV2” konfirmon dyshimet

Prej disa ditësh ka qarkulluar lajmi se Kiara mund të jetë shtatzënë, ku në një foto ajo shihet me barkun e rrumbullakosur, por çifti e ka mohuar.

Së fundmi Luizi, ka publikuar një foto me Kiarën dhe me një foshnjë në Instastory dhe në mbishkrimin e kësaj foto ai shkruan: Sa shpejt kalojnë vitet! Më duket sikur kaluan vetëm 4 muaj nga “Big Brother” dhe ja ku jemi sot. Po bëj prova për Story-t që do bëjmë pas ca kohësh…

Kjo do të thotë që çifti është gati të sjellin një fëmijë në jetë dhe po përgatiten!

Luizi dhe Kiara së shpejti prindër? Ish-banori i “BBV2”

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej