Luizi e kap për dore, revoltohet Olta Gixhari: Kam një partner që më shikon nga televizori, është e tepërt

Luiz Ejlli vazhdon te terheqi vemendje me veprimet e tij ne “Big Brother VIP”. Së fundmi, një veprim i këngëtarit ka revoltuar aktoren Olta Goxhari.

Luizi terhoqi nje moment nga dora aktoren, veprim i cili nuk i ka pelqyer aspak kesaj te fundit dhe mërziten e saj e ka shprehur me banoren tjetër, ish-konkurrenten e “Përputhen”, Efin.

Ajo i tha Efit se veprimi i këngëtarit nuk i pëlqeu aspak duke thënë më tej se ka një partner që e shikon nga televizori.

“Unë e di që ai nuk e bën me të keq, por nuk më erdhi mirë sepse unë kam dhe një partner që më sheh nga televizori. Po dhe sikur mos të kisha, mua të kapi njeri nga dora dhe të më tërheqi është e tepërt! Këtu me dorë nuk ka!”-u shpreh Olta, e cila më pas paralajmëroi Luizin që të mos e përsërisë më këtë veprim.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej