Makina e tyre ra në liqen, humbin jetën dy të rinjtë në Tiranë

Një djalë 22 vjeç dhe një vajze 20 vjeçe kanë humbur jetën në liqenin e Çekrezës. Viktimat janë Erion Muça, 22 vjeç, dhe Dorina Gjokgjinaj, 20 vjeçe.

Ata udhëtonin me një makinë, e cila ka përfunduar në liqen e për pasojë dy të rinjtë kanë ndërruar jetë.

Njoftimi:

Në vijim të informacionit paraprak, i cili bënte fjalë për një mjet të fundosur në vendin e quajtur “Rezervuari i Çekrezës”, ju informojmë se:

Si rezultat i kërkimeve nga polumbarët e Reneas u bë e mundur nxjerrja nga mjeti i trupave të pajetë të shtetasve E. M., 22 vjeç, dhe F. Gj., 20 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej