Mbi 20 mijë paund dhe 10 mijë franga të padeklaruara në Rinas, nis hetimi për shqiptarin dhe malazezin! I kishin fshehur në xhepa të improvizuar

Një 33 vjeçar shqiptar dhe një shtetas malazez janë vënë nën hetim nga policia pasi nuk kanë deklaruar shumën e parave që kishin me vete ndërkohë që mbërritën në aeroportin e Rinasit. Shqiptari i janë gjetur të fshehura në trup, 21.790 paund dhe francezit, 10 mijë franga dhe 800 euro të padeklaruara.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej