“Më ka marrë malli t’i nxjerr jashtë orbite”/ Për kë e ka Luizi: Do t’ja mërzis këtë vend

Hyrja e Bledit në shtëpi, ka shqetësuar Luizin, i cili që ditën e parë nuk e priti me “këmbën” e  mbarë.

Ai i tha Armaldos se ai dhe të tjerët kanë kohë të merren me të vetëm një javë e gjysmë, sepse pas këtij afati kohorë, do i “futet” ai dhe do ja mërzisi këtë vend.

Luizi shtoi se e ka marrë malli që t’i nxjerrë njerëzit jashtë “orbite” dhe se ai do e bëjë Bledin të pendohet që hyri në shtëpinë e Big Brother.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej