“Më plasi tr*pi po e mori vesh”, aktori shqiptar: Kam shkuar me shoqet e të dashurës

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo së fundmi ka bërë një deklaratë befasuese.

Ai ka pranuar se ka fjetur me shoqet e të dashurës dhe sigurisht, pa dijeninë e saj.

Kur u pyet se cili është defekti më i madh që ka si partner, aktori tha:

“Vdes për shoqet e të dashurës, mbaroj”, tha ai.

Kur u pyet nëse e ka bërë në të vërtetë këtë gabim.

“Gabim mund të të duket ty, por për mua ka qene një mrekulli.

Ti nuk e di për kë e kam fjalën unë, as ajo nuk ka nga ta dijë.

Edhe nëse do ta zbulonte më plasi tr*pi mua, nuk do vrasim veten“, tha ai.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej