“Më shpejt i kam thënë Jorit të dua se Kiarës”, deklaratat e papritura mes Luizit dhe modeles: E kam zemër…

Jori Delli, banorja më e re e shtëpisë së “Big Brother Vip”si duket ka fituar jo vetëm zemrën e publikut, por edhe atë të banorëve.

Një afrimitet që prej ditës së parë kemi parë mes saj dhe Luizit, gjë e cila ka bërë që fansat të fillojnë kalkulimet e tyre dhe të mendojnë se këngëtair shkon më shumë me modelen.

Edhe pse Luizi është i lidhur me Kiarën, fansat dëshirojnë që ta shikojnë atë në një romancë me Jorin.

Por ditën e sotme, bukuroshja brune ka bërë një deklaratë që askush nuk e priste. Teksa po bisedonte jashtë në oborr, ajo tha se Luizin e ka vëlla të madh, ndërkohë ky i fundit tha se më parë i ka thënë të dua Jorit se sa Kiarës.

Pjesë nga biseda:

Jori: Luizin e kam… (bën shenjën e zemrës me duar)

Antoneta: Ça e kishe çun xhaxhai?

Jori: Luizin e kam vëlla të madh

Luizi: Ma shpejt i kam thënë Jorit ‘ti amo’ (të dua) se Kiarës, imagjino. Unë nuk i kam dhënë kujt cigare në këtë shtëpi, kësaj i thashë ‘hap gojën ça do’.

Jori: Sa hyra unë, super, super mirëpritje, më i miri ka qenë. Më dha edhe rroba, më dha edhe gardërobë

Antoneta: Pse është çështja? Ti nuk ia bëre pyetje, ose vetes ose atij?

Luizi: Ja thashë. Tre banorë kanë ardhur këtu që nga fillimi deri tani, që kur i kam parë kam thënë ‘këta kanë ardhur me e shiju dhe mua s’do më kenë për asnjë pengesë’. Kejvina, Jori dhe Jona
që iku.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej