“Merrte çfarë gjente nëpër xhepa dhe sirtarë” – Artan Hoxha: Zyrtarin e vidhte pastruesja, e kapi me kamera por..

Artan Hoxha ka treguar historinë e një tjetër zyrtari të cilin e vidhte pastruesja e shtëpisë, por në këtë rast nuk merrte para nga kasaforta por nga sirtarët dhe xhepat…

Hoxha tha se zyrtari e gjeti se kush i vidhte paratë, duke vendosur kamera në banesë, por nuk e denoncoi pastruesen në polici.

“Kemi një rast të një zyrtari tjetër, që dyshonte se i vidhnin banesën. Nga kamera gjeti që po e grabiste pastruesja. Nuk e denoncoi. Thjesht largoi pastruesen.

Thirri një nga kompanitë që shesin pajisje, vendosi kamera dhe e gjeti që po e vidhte pastruesja.

Ajo, çfarë gjente nëpër xhepa dhe sirtarë, i merrte ajo…

E gjetën, e larguan pastruesen dhe nuk denoncoi në polici”, deklaroi Hoxha

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej