Ndërron jetë punonjësi i policisë në Kamëz, detajet e para

Një punonjës policie ka ndërruar jetë në Kamëz pasditen e kësaj të marte.

Bëhet fjalë për efektivin e policisë, shtetasin me iniciale N.D. 59 vjeç.

Policia e Tiranës njofton se efektivi ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 07.06.2022, në Kamzë, ka ndërruar jetë shtetasi N. D., 59 vjeç, punonjës Policie.

Nga këqyrja paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej