Ndodh edhe kjo në ‘Big Brother Vip’/ Banori i ri është ish i dashuri i Keisit, nis zhurma e madhe në media dhe rrjetet sociale

Dy banorë të rinj i janë shtuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pak para se të mbaronte spektakli i mbrëmjes së djeshme, Arbana Osmani prezantoi dy banorët. I pari ishte modeli Gerti Koxha, ndërsa tjetri është këngëtari i njohur, Lorenc Hasrama.

Ndodh edhe kjo në 'Big Brother Vip'/ Banori i ri është

Por ky i fundit u shpreh se e ka në plan që të rrijë gjatë pasi ka marrë shumë rroba me vete.

Me të hyrë në shtëpi jashtë filloi zhurma, pasi ishte ish banori i BB, Anaid Kaloti i cili zbuloi se Lorenci është ish i dashuri i Keisit.

Ndodh edhe kjo në 'Big Brother Vip'/ Banori i ri është

Në fakt edhe regjia e Big Brother nuk la më pak dyshime pasi në momentin e hyrjes së Lorencit fokusoi takimin me Keisin dhe gjithashtu reagimin e ngrirë të Sabinit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej