Ndodh në Tiranë, vëllezërit rrahin njëri-tjetrin, përfundojnë në komisariat

Dy vëllezër, 61 dhe 66 vjeç janë arrestuar pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit.

Policia e Tiranës bën me dije se u arrestuan shtetasit A. D., 66 vjeç, dhe F. D., 61 vjeç, (vëllezër), të dy banues në Tiranë.

Sipas bluve, të dy, për motive të dobëta kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej