Në Durrës po shitet “ajër” me një foto/ Nisën shitjet për apartamentet në portin e jahteve, pa nisur ndërtimi dhe pa dalë leje

Në portin e Durrësit ka nisur sot shitja e apartamenteve pa nisur ndërtimet në terren, por edhe pa u mrre akoma leja e ndertimit.

Në zyrën e shitjeve, këtë mëngjes ka nisur shitja në ajër me çmime të ngjashme me ato të zonave më të kërkuara në Tiranë. Një garsoniere me sipërfaqe 63-64 metër katrorë, ende e pandërtuar nis me çmimin 110 mijë euro, ndërsa apartamentet më të mëdha shiten në vlerën e 1.2 milionë eurove.

Agjentët e kompanisë thonë se brenda 3 muajve të ardhshëm do të merret leja dhe do të nisin punimet.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej