Në Kuvendin Kombëtar të PD priten video-mesazhe nga kongresmenë amerikanë dhe nga përfaqësues të së djathtës Europiane

Megjithëse ishte parashikuar për të nisur në orën 10:00, Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike ende nuk ka nisur, ndërsa demokratët kanë nisur që të mblidhen.

Mësohet se gjatë Kuvendit të sotëm do të ketë video-mesazhe nga ndërkombëtarët, si një sinjal ky për të treguar se kjo PD mbështetet nga politika ndërkombëtare.

Mësohet se do të ketë mesazhe nga kongresmenë amerikanë por edhe përfaqësues të Partive Popullore Europiane. Nga Franca edhe Enkelejd Alibeaj do të ketë një video mesazh.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej