Nga party-t e çmendura te gëzimi për rrahjen e Berishës, kush është zyrtarja që u kap sot me 58 kg kanabis

Vajza që shihni në videot e mëposhtme është pikërisht, Erisa Fero, zyrtarja e AKSHI-t e cila ditën e sotme u kap në Pogradec duke transportuar 58 kilogramë kanabis.

Mjaft aktive të rrjetet sociale, Fero është përshtatur më së miri me trendet e fundit të “Tik-Tokut”, ku nuk ka nguruar të shfaqë hapur edhe preferencat e saj politike.

Në profilin e Feros do të gjeni një larmishmëri videosh, nga videot në plazh, partyt e “çmendura”  me shoqërinë dhe deri të sulmi i ish-kryeministrit Sali Berisha nga Gert Shehu, për të cilin zyrtarja është shprehur se: Nuk mund të ndaloj së shikuari kaq shumë herë.

Fero ishte anëtare e Partisë Socialiste si pjesë e komisionit të numërimit të votave në vitin 2021, kohë kur edhe është kallëzuar në prokurori për manipulim të votave.

Ajo mbante postin e drejtores së IT-së në AKSHI. Ditën e sotme Fero u kap së bashku me Likmend Bashën, djali i një biznesmeni nga Fushë-Kruja dhe me një 17-vjeçar me inicialet M.K. Mësohet se ata kishin rolin e kontrollit dhe monitorimit të rrugës ku do të kalonte ngarkesa prej 58 kilogram kanabis që ishte parashikuar të trafikohej drejt Maqedonisë.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej