“Nuk e marr vesh pse kam ngrënë aq shumë dru”, Jori rrëfehet për të kaluarën

Modelja Jori Delli teksa ka biseduar me banorët e tjerë në shtëpinë e “Big Brother Vip”, ka treguar një episod nga fëmijëria e saj. Me nota humori ajo thotë se kur ka qenë e vogël e kanë rrahur prindërit.

Ajo ngre pikëpyetje për këtë, duke thënë se nuk e kupton pse e kanë rrahur, pasi sipas saj dilte me nota shumë të mira në shkollë.

“Tashi unë qesh, por kur isha e vogël më rrihnin mua. Po, sinqerisht nuk e kuptoj se pse kam ngrënë aq drru kur isha e vogël. Se unë isha dhe shumë e mirë në shkollë, merrja nota shumë të mira, isha me të gjitha 10”, ka thënë Jori.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej