Pamje të rënda nga Durrësi, nëna dhunon barbarisht fëmijën e mitur me shuplaka dhe shkelma

Pamjet e rënda të dhunës së një nëne të re ndaj fëmijës së vet të mitur po bëjnë xhiron e mediave sociale. Ajo ecën prej dore me vogëlushin në Lagjen 13 të qytetit bregdetar dhe fillimisht e qëllon me shuplaka.

Më pas, kur afrohet në një ambient tjetër me disa shkallë dhe vogëlushi pengohet në to, nëna fillon ta qëllojë barbarisht me shkelma në kokë dhe trup. Ai shihen dhe dy persona të tjerë, njëri prej të cilëve reagon menjëherë dhe ja heq fëmijën nga dora nënës.

Autoritetet përgjegjëse duhet të hetojnë rastin dhe të marrin të gjitha masat për këtë nënë dhunuese, e cila e qëllon të birin në mënyrë kafshërore.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej