Pasha kokën e Erion Isufit, këto janë të vërteta Taulant, më vër numrin në përgjim nëse nuk më beson

“Mos e merr kaq seriozisht” se këtu të gjithë tallen dhe populli manipulohet kollaj më njoftoi IT-ja. Pasha kokën e Enver Bajrit e pasha burgun FAKE që ka bërë Saimir Tahiri e kam seriozisht. Nëse nuk beson Taulant vër në përgjim  “yllin” me numrin + 355 68 20 90 600.

Unë naivi, që kam derdhur djersë, lot dhe gjak për portalin ShkodraNews nuk dija asgjë se çfarë pasbesish bëjnë shqiptarët. Nëse nuk më beson Taulant vër në përgjim numrin +355 69 77 86 341 ose vër në pergjim e-malit tona (të gjitha se kemi disa). Pasha kokën e Helidon Bushatit unë nuk dija asgjë se opozita qenka e nënshtruar. Nëse prapë nuk më beson Taulant vër në përgjim numrin +355 68 20 42 990.

Pasha kokën e Benet Becit unë nuk kuptoja asgjë nga kodet mafioze. Si ta dija unë, Shkëlqesia Juaj, Taulant Balla, që “i qetë është djepi” do të thotë që dikush, në vijim, paska “raportuar” që ka luajtur mendsh i shkreti, është i sëmurë psiqik(HAHAHA)./ShkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej