PD njofton policinë për protestën: Nisim te selia blu e përfundojmë në kryeministri

Partia Demokratike ka njoftuar me shkresë policinë e Tiranës për protestën që do te mbahet nesër në kryeqytet.

Sipas PD-së, protesta marshim nis nga selia blu në orën 19:00 dhe përfundon para kryeministrisë në orën 21.00.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej