PD sjell një tjetër kandidate të fortë për Bashkinë e Tiranës

Avokatja Adriana Kalaja është kandidatja e pestë që do të futet në primaret e Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës.

PD ka njoftuar se Kalaja do të zyrtarizojë kandidaturën ditën e sotme.

“Në orën 11.15 Avokatja Adriana Kalaja do të prezantojë kandidaturën për primare për Bashkinë e Tiranës”, ka njoftuar PD.

Deri më tani në garë kanë zyrtarizur kandidaturën e tyre për Tiranën Belind Këlliçi, Gert Bogdani dhe Ilir Alimehmeti, ndërsa pritet të zyrtarizohet dhe kandidatura e Kujtim Gjuzit.

Afati i fundit për të dorëzuar kandidaturën për primare për Bashkinë e Tiranës është data 6 Nëntor, ora 20:00.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej