Për mikun tonë Ditmir Bushati!

I nderuar Zoti Bushati, ju mbase as që e dini por SHkodraNews ju ka promovuar e mbështetur me aq pak mundësi sa ka patur.

Ne mendojmë se SHkodra nuk mund të rrijë më nën hyqmen e përdhunuesve, drogaxhinjve, vrasësve, kriminelëve dhe zorraxhinjve.

Ne shpresojme që të jetë e afërt dita kur politikanët e kalibrit Tuaj t’i shohim në opozitë dhe pushtet. Mirëpo gjithashtu mendojmë se disa kriminelë ju kanë shantazhuar, ndoshta jo për fajin Tuaj.

Ju lutemi kini kurajon të thoni “tek vendi i duhur” fjalët e duhura./SHkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej