Përdhunoi një vajzë të mitur, arrestohet 29-vjeçari

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akzuohet se ka përdhunuar një vajzë të mitur.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi S. Z., 29 vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 16-vjeçare.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Selenicë u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit S. Z., 29 vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 16-vjeçare.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej