Përplaset me shkëmbin nënujor, përmbytet skafi

Një skaf është përmbytur herët mëngjesin e sotëm në bregdetin e Zvërnecit në Vlorë.

Bëhet me dije se fatmirësisht 4 turistët ndodheshin në skaf kanë arritur të shpëtojnë.

Bëhet me skafi po kalonte në Zvërnec, por është përplasur me një shkëmb nënujor dhe më pas është përmbytur.

Kanë qenë forcat e shpëtimit të cilat sapo kanë marrë njoftimin janë afruar pranë skafin dhe kanë shpëtuar turistët.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej