“Plas sherri, grinden keq për…”/ Anila Hoxha nxjerr foton me moderatoren e njohur të Top Channel dhe befason me deklaratën

Gazetarja Anila Hoxha ka publikuar një foto me moderatoren Ori Nebiaj. Hoxha ka bërë një batutë epike ku shkruan: “Plas sherri ne TCH. Dy grinden keq per lulet, ose per kete buqeten si ndertimin pa leje me lule“.

Postimi i Anila Hoxhës

Plas sherri ne TCH. Dy grinden keq per lulet, ose per kete buqeten si ndertimin pa leje me lule  Nuk tregojme kush e fitoi sherrin. Oriela Nebijaj

“Plas sherri, grinden keq për…”/ Anila Hoxha nxjerr

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej